X

DUYURU

05.12.2019 tarihinde çeşitli basın yayın mecralarında yer alan, Şirketimize bağlı kaçak elektrik ile mücadele ekiplerinin sabah saat 05:30 sıralarında Yüksekova İlçesi Dilekli Köyü’ne yüzleri maskeli olarak baskın yaptığı ve bu baskın sırasında bir vatandaşımızın kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği haberine ilişkin Hakkari Valiliği kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla açıklama yapmıştır. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, acılı ve kederli ailelerine başsağlığı dileriz. Hakkâri Valiliği’nin yaptığı açıklamada belirtildiği üzere ekiplerimiz mesai saatleri içerisinde rutin görevlerini yapmak üzere Dilekli Köyü’ne gitmiştir. Hayatını kaybeden vatandaşımız ile ekiplerimiz kesinlikle karşılaşmamıştır. Haberde kurgulandığı gibi maskeli ekiplerin şafak saatlerinde baskın yapması gibi bir uygulamamız kesinlikle söz konusu değildir.

Konuya ilişkin olarak Hakkari Valiliği’nin açıklamasını siz değerli kamuoyunun bilgilerine sunarız: http://hakkari.gov.tr/yuksekova-ilcesinde-hayatini-kaybeden-vatandasimizla-ilgili-basin-aciklamasi

X
Ticari Kalite Tazminat Ödemeleri
0,00
4.03.2019
00:00

EPDK’ nın 13.12.2018 tarih ve 8255-10 sayılı Kurul Kararı doğrultusunda siz tüketicilerimize yapılacak Ticari Kalite Tazminat Ödemeleri ile ilgili sorgulamalarınızı web sitemiz www.vedas.com.tr ve Çağrı Merkezimiz (0850 211 0 186) aracılığı ile yapabilirsiniz.

Sorgu sonucu tazminat hakkınız var ise web sitemiz, Çağrı Merkezimiz veya Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz vasıtası ile talepte bulunabilirsiniz.

Başvurunuzda tazminatın tarafınıza ödenme şeklinin (faturalardan mahsup edilmesi, banka hesabınıza ödenmesi, veznelerimizden nakit ödenmesi vb.) belirtilmesi aksi takdirde ilk faturadan/ faturalarınızdan tazminat ödemesi için mahsup edilecektir.